Pistolety do mycia i węże

Pistolety i węże do mycia w ofercie Spraylabee są idealnie do zastosowania przemysłowego. To typowe akcesoria do użytku wysokociśnieniowego. Nadają się zarówno do powietrza, jak i wody. Wykonane są z wytrzymałych materiałów. Daje to gwarancje ich bezawaryjnego i bezpiecznego użytkowania. W skład akcesoriów do mycia wchodzą wysokociśnieniowe pistolety i węże. Obliczone są na pracę przy wysokich temperaturach roboczych. Bez problemu więc służyć mogą zarówno do mycia wodą, specyfikami czyszczącymi, jak i parą.

Wysokociśnieniowe pistolety do mycia

Wysokociśnieniowe pistolety do mycia sprawdzają się w różnorakich zastosowaniach. Przeznaczone są do pracy w różnych temperaturach. Ich zakres to 95 do 160 stopni Celsjusza. Ciśnienie robocze to 24 do 350 barów. Stąd i szerokie ich zastosowanie. Dobierając odpowiednią dyszę, służyć mogą do czyszczenia powietrzem, jak i mycia. Zarówno wodnego, jak i parą. Rozwiązanie sprawdza się w przemyśle i wykorzystaniu gospodarczym. To jeden z najbardziej efektywnych sposobów odświeżania i konserwowania różnych powierzchni. Wysokociśnieniowe pistolety do mycia są też wytrzymałe. Wynika to z zastosowania do ich produkcji elementów ze stali nierdzewnej i mosiądzu. Czyni to je odpornymi na pęknięcia, także w razie upadku. Pistolety przeznaczone do pracy w wysokich temperaturach mają także osłonę termiczną. Służy ona zabezpieczeniu operatora przed chwyceniem gorącego elementu. To bezpieczne rozwiązanie, które przeciwdziała poparzeniom.

Węże zasilające wysokociśnieniowe pistolety do mycia

Węże wysokociśnieniowe do pistoletów muszą mieć odpowiednie parametry. Chodzi tu mianowicie o ich wytrzymałość na ciśnienie i temperaturę. Nie bez znaczenia jest też ich odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Są bowiem wykorzystywane do szerokiego zastosowania. Stąd i różne są ciecze przez nie przepływające. Węże wysokociśnieniowe w ofercie Spraylabee to wysoka jakość połączona z wytrzymałością. Nadają się zarówno do niskich, jak i wysokich temperatur pracy. Nie szkodzą im zróżnicowane składy chemiczne przepływających cieczy. Są także dostosowane do transportu pary wodnej. Węże wysokociśnieniowe z naszej oferty idealnie nadają się do pistoletów czyszczących. Zarówno parą, sprężonym powietrzem, jak i środkami chemicznymi. Stąd ich szerokie zastosowanie w branży motoryzacyjnej i przemysłowej.

Pistolety i węże do mycia wysokociśnieniowego Spraylabee

Pistolety i węże do mycia z naszej oferty charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Są przeznaczone do szerokiego zastosowania. Jeśli jednak masz wątpliwości co do ich dopasowania, skontaktuj się z nami. Podpowiemy, który rodzaj pistoletu będzie optymalny dla Twoich działań. Do sposobu wykorzystania dopasujemy optymalny rodzaj dyszy. Zaoszczędzisz dzięki temu zarówno czas, jak i środki finansowe. Otrzymasz produkt idealnie odpowiadający Twoim wymaganiom. Zachęcamy do kontaktu!