Obejmy rurowe

Obejmy rurowe – informacje

Obejmy rurowe służą do szybkiego montażu dysz na rurach lub rozdzielaczach do dysz. To wygodne rozwiązanie. Dzięki niemu nie ma potrzeby stosowania złączek spawalniczych. Nie ma też potrzeby gwintowania grubych rur celem umieszczenia dysz. Obejmy rurowe nadają się także do fachowego mocowania dysz na ściankach tuneli. Ta metoda sprawdza się w zakładach, gdzie wytwarzane elementy podlegają obróbce powierzchniowej. Montaż obejm rurowych sprowadza się do nawiercenia otworu w medium przepływowym. Ich mocowanie jest niezwykle proste dzięki zapinkom i śrubom lub sprężynom. W ofercie Spraylabee znajdują się:

  • obejmy przegubowe;
  • obejmy dźwigowe;
  • obejmy sprężynowe z jedną lub dwoma zapinkami.

Innowacyjne obejmy rurowe zapewniają możliwość regulacji strumienia wychodzącego z dyszy. Wszystkie wykonane są z trwałych materiałów. To przede wszystkim PP, włókno szklane i stal nierdzewna. Przeznaczone są do pracy w temperaturze do 80 stopni Celsjusza. Idealnie nadają się do instalacji, w których ciśnienie nie przekracza 5 barów. Charakterystyczna dla obejm rurowych jest łatwość ich serwisowania. W razie konieczności demontaż jest łatwy i nie zajmuje dużo czasu. Obejmy rurowe dostępne w ofercie Spraylabee doskonale współpracują z:

  • dyszami płaskostrumieniowymi;
  • dyszami pustostożkowymi;
  • dyszami z gwintem;
  • dyszami z szybkozłączem.

Obejmy rurowe w ofercie Spraylabee

Duży asortyment obejm rurowych w ofercie Spraylabee może powodować problem z ich optymalnym doborem. Doświadczeni pracownicy firmy chętnie pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. W sposób profesjonalny i fachowy polecimy najlepsze do potrzeb rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu!