O nas

Firma PNR EE Sp. z o.o. jest częścią grupy PNR, światowego lidera w produkcji dysz wodnych, zraszających, zamgławiających oraz głowic myjących.

PNR EE odpowiada za sprzedaż produktów PNR na terenie Europy Środkowo wschodniej. Nasza oferta zawiera dysze płasko strumieniowe, dysze pełno stożkowe, dysze pusto stożkowe, dysze punktowe, złącza przegubowe, filtry siatkowe, dysze dwuczynnikowe atomizery, lance, głowice myjące do mycia zbiorników, głowice wysokociśnieniowe oraz wiele innego. Ze szczególną ofertą można się zapoznać pobierając katalogi naszych produktów.

Jesteśmy Polskim Odziałem firmy PNR Italia PNR, Jednego ze światowych liderów na rynku dysz. Firma została założona w 1968 roku i od tego momentu przęsła transformacje od producenta dysz wodnych do firmy oferującej kompleksowe rozwiązania dla swoich klientów.

W roku 2024 nasza firma stał częścią międzynarodowej grupy Tecomec™. Co pozwala nam podnieść powiem świadczonych przez nas usług oraz poszerzyć zakres oferowanych produktów.

Działamy globalnie

Nasza rozległa sieć na całym świecie zatrudnia profesjonalistów w swoich dziedzinach. Nasi specjaliści z branży obróbki metali, przemysłu chemicznego i spożywczego, procesów obróbki powierzchni, a także innych gałęzi przemysłu wspierają naszych klientów zaczajając od etap projektowego aż do momentu eksploatacji czy wdrożenia optymalizacji procesu produkcyjnego związanego z natryskiem.

Doświadczenie

Za naszymi plecami kryje się wielkie doświadczenie gromadzone od 1968 roku. Ponad pół wieku historii pozwala nam dostarczać nowoczesne i niezawodne produkty, które przeszły wszystkie niezbędne testy i są uznawane za najlepsze wśród wielu innych producentów. Wszystkie oferowane produkty wytwarzane są we Włoszech przy użyciu najnowocześniejszych technologii i systemów kontroli jakości, najnowocześniejszego sprzętu i surowców najwyższej jakości.

Indywidualne podejście

PNR EE nie tylko dostarcza sprzęt, ale również wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby zagwarantować każdemu klientowi niezbędne wsparcie techniczne, w tym doradztwo w zakresie zastosowania produktów, testowanie ich działania, dostawę prototypów i testowanie. W razie potrzeby PNR EE Sp. o.o. na życzenie klienta jesteśmy w stanie stwor produkt „pod klucz” od etapu opracowania prototypu o wymaganych parametrach technicznych do wdrożenia i konfiguracji odpowiednich systemów.

Zawsze chętnie wykorzystujemy nasze doświadczenie do osiągania wspólnych celów z naszymi klientami. Takie podejście odzwierciedla nasze pragnienie, aby zawsze być odpowiedzialnym i niezawodnym partnerem, aby zagwarantować stabilne dostawy produktów i zapewnić maksymalne dodatkowe korzyści naszym klientom.