Głowice myjące stałe

Głowice myjące stałe to elementy armatury przemysłowej wykorzystywane do procesów przemysłowych związanych z myciem, czyszczeniem i płukaniem. Urządzenia mogą być stosowane do oczyszczania wnętrza zbiorników otwartych oraz zamkniętych. Sprawdź ofertę głowic stałych od zaufanych producentów!

Głowice myjące stałe – czym są?

Głowice stałe stanowią elementy wyposażenia instalacji przeznaczonych do mycia zbiorników. Ciecz wypuszczana pod dużym ciśnieniem jest rozprowadzana po powierzchni i usuwa zabrudzenia. Nasze modele modele pozwalają uzyskać strumień wody o zasięgu od 180° do 360° umożliwiający dokładne czyszczenie trudnych obszarów.

W naszej ofercie znajdują się liczne modele stałych głowic myjących o zróżnicowanej budowie. Na przykład głowice UA3 to urządzenia zaprojektowane i wykonane zgodnie ze standardem 3-A stosowanym w branży spożywczej. Materiały użyte do produkcji są zgodne z normą WE 1935/2004 i znajdują się na liście materiałów wskazanych przez FDA do stosowania w żywności. Stałe głowice myjące UAC to proste i wydajne urządzenia do płukania wnętrz małych zbiorników. Głowice UC są natomiast przeznaczone do czyszczenia rur.

Wartym uwagi rozwiązaniem jest także głowica stała UKR stanowiąca element rewolucyjnej serii UK zaprojektowanej w sposób gwarantujący wysoką wydajność, elastyczność, oraz łatwiejszą obsługę urządzeń. Cechą charakterystyczną tego rodzaju głowicy jest wykorzystanie do pracy napędu pneumatycznego lub CNC. Strumień wody koncentruje się na obwodzie jednego lub dwóch strumieni o pustym stożku, a ruch oscylacyjny myjki obejmuje całą wewnętrzną powierzchnię zbiornika.

Gdzie stosuje się głowice stałe?

Głowice stałe znajdują powszechne zastosowanie w myciu i płukaniu mniejszych oraz większych zbiorników przemysłowych czy też rur. Urządzenia stosuje się również do chłodzenia gazów, nawilżania, odpylania, płukania spalin, a także w systemach przeciwpożarowych. Niektóre modele głowic dostępne w naszej ofercie są wykonane z materiałów zatwierdzonych przez FDA, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane w branży spożywczej.

Oferta wysokiej klasy głowic stałych od sprawdzonego producenta

Oferujemy wysokiej klasy myjące głowice stałe od zaufanych producentów. Wszystkie głowice dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów odpornych na korozję, a starannie zaprojektowana konstrukcja gwarantuje doskonałą szczelność, wysoką wydajność oraz długą żywotność urządzenia. Już teraz sprawdź modele dostępne w naszym asortymencie!