Dysze punktowe

Dysze punktowe stanowią jeden z rodzajów dysz wodnych wykorzystywanych w procesach przemysłowych takich jak mycie, czyszczenie czy cięcie papieru. Punktowy, skoncentrowany strumień cieczy zapewnia dużą siłę uderzenia wody o powierzchnię. Zapoznaj się z ofertą wydajnych i niezawodnych dysz punktowych od sprawdzonych producentów!

Dysza punktowa – co to takiego?

Dysza punktowa pozwala stworzyć precyzyjny, ostry strumień cieczy padający na wybraną powierzchnię. W naszej ofercie znajdują się liczne rodzaje dysz punktowych przeznaczonych do wielu zastosowań przemysłowych, pracujących w szerokim zakresie temperatury oraz ciśnienia. Na przykład dysze GDA z serii iglicowych mogą zostać użyte do transferu pod ciśnieniem wynoszącym 20 bar, a dzięki wyposażeniu dyszy w rubinową wkładkę – do transferu pod maksymalnym ciśnieniem wynoszącym nawet 200 bar!

Przemyślana konstrukcja dysz punktowych gwarantuje sprawną, wydajną pracę urządzenia i uzyskanie solidnego, prostego strumienia cieczy. Wbudowane filtry lub mechanizmy samoczyszczące zmniejszają ryzyko zatykania się dysz, ograniczając tym samym czas i koszty związane z ich eksploatacją. Dysze pozostają w stałym kontakcie z wodą, co zwiększa możliwość wystąpienia procesu utleniania, dlatego wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów odpornych na korozję.

Dysze punktowe – zastosowanie

Dysze punktowe znajdują zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu, najczęściej w procesach związanych z myciem i czyszczeniem. Wykorzystuje się je w myciu i czyszczeniu tkanin i filtrów tkaninowych, a także usuwaniu rdzy i farby z powierzchni. Dysze punktowe są także stosowane w przemyśle papierniczym do cięcia papieru.

Wysokiej klasy dysze punktowe od sprawdzonego producenta

Spraylab EE jest członkiem międzynarodowej grupy firm Spraylab Group. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć skuteczne, wydajne i trwałe rozwiązania przeznaczone do rozpylania cieczy i gazów w środowisku przemysłowym. Oferujemy wysokiej klasy dysze punktowe od sprawdzonych producentów. Wszystkie produkty zostały wykonane z materiałów odpornych na korozję. Wytrzymała konstrukcja pozwala zachować wydajną i niezakłóconą pracę instalacji podczas pracy z cieczą przepływającą pod dużym ciśnieniem.

Szukasz sprawdzonych dysz punktowych? Postaw na rozwiązania stworzone przez sprawdzonych producentów i zapoznaj się z ofertą dostępną na naszej stronie. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości!